fbpx
 • ElectroVit to produkt uzupełniający płyny oraz elektrolity, ma zastosowanie jako suplementacja diety w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na składniki produktu, w tym sód, potas, chlorek, wapń i magnez, które może nastąpić w wyniku np. obfitego pocenia, wymiotów oraz zwiększonego wysiłku fizycznego.

  Jako jedyny na rynku zawiera wysoko przyswajalną formę magnezu – CYTRYNIAN MAGNEZU!!!
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit BABY PURE Activlab Pharma to doustny płyn nawadniający o zredukowanej zawartości sodu (60 mmol/l), zmniejszonej osmolarności (225 mmol/l) i składzie zgodnym z zaleceniami ESPGHAN (Europejskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci). Produkt przeznaczony dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, dzieci i dorosłych.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit dla Diabetyków Activlab Pharma to specjalnie opracowany zestaw elektrolitów, BEZ CUKRU, dopasowany do potrzeb osób, które muszą kontrolować poziom węglowodanów w diecie, szczególnie dla osób z cukrzycą. Zawiera potas, sód, magnez i chlorki oraz dodatek witaminy C. Zawiera wysokoprzyswajalny CYTRYNIAN MAGNEZU!!!
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit JUNIOR Activlab Pharma to produkt dla dzieci powyżej 3 roku życia, o doskonałym smaku truskawkowym. Ma zastosowanie jako suplementacja diety w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na składniki produktu, w tym sód, potas, chlorek i magnez, które może nastąpić w wyniku np. obfitego pocenia, wymiotów oraz zwiększonego wysiłku fizycznego.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit Limonka Activlab Pharma ma zastosowanie jako suplementacja diety w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na składniki produktu, w tym sód, potas, chlorek, wapń i magnez, które może nastąpić w wyniku np. obfitego pocenia, wymiotów oraz zwiększonego wysiłku fizycznego. Jako jedyny na rynku zawiera wysokoprzyswajalną formę magnezu - CYTRYNIAN MAGNEZU!!!
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit SENIOR Activlab Pharma ma zastosowanie jako suplementacja diety w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na składniki produktu, w tym sód, potas, chlorek, wapń i magnez, które może nastąpić w wyniku np. obfitego pocenia, wymiotów oraz zwiększonego wysiłku fizycznego. Specjalnie opracowany zestaw elektrolitów, dopasowany do potrzeb osób starszych. Ma obniżoną zawartość sodu* i niski poziom cukru, co jest szczególnie istotne dla osób z nadciśnieniem i cukrzycą. Jako jedyny na rynku zawiera wysokoprzyswajalną formę magnezu - CYTRYNIAN MAGNEZU!!!
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit SKURCZ Activlab Pharma zawiera komplet elektrolitów: magnez, potas, sód i chlorek. ***Magnez i potas wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego.
  • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • ElectroVit SLIM to produkt uzupełniający płyny oraz elektrolity oraz wspierający kontrolę wagi.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • Elektrolity

  9,99 
  Produkt przeznaczony do uzupełniania diety w elektrolity (sód, potas), glukozę, wzbogacony witaminą C. Elektrolity są szczególnie polecane dla osób w sytuacjach: - obfitego pocenia się związanego z wysoką temperaturą, - obfitego pocenia się związanego z intensywnym wysiłkiem fizycznym, - wymiotów i biegunek.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • Produkt zawiera cytrynian potasu i diwęglan potasu, które są źródłem jonów potasu.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • Kolagen BEAUTY

  22,90 
  Kolagen Beauty to odświeżona wersja bestsellerowego produktu, stworzonego dla Kobiet, którego najważniejszym składnikiem jest kolagen morski, którego właściwości sprzyjają poprawie jędrności i elastyczności skóry.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • MagnezVit B6 to produkt o wysokiej zawartości magnezu z dodatkiem witaminy B6, w postaci tabletek musujących o pysznym malinowym smaku. To doskonały sposób na zapewnienie organizmowi odpowiedniego poziomu magnezu.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • Produkt uzupełniający codzienną dietę w niezbędne witaminy i minerały
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • VITA C 1000 mg Activlab Pharma to produkt zawierający 1000 mg witaminy C, w postaci tabletek musujących o pysznym cytrynowym lub pomarańczowym smaku.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz
 • Vita C 1500mg

  10,59 
  Produkt o bardzo wysokiej zawartości witaminy C - 1500 mg. Nie zawiera cukru, dlatego jest polecany dla diabetyków.
  Kup produkt Szczegóły Zobacz

Go to Top